close
loading

biuro@grupafalcon.pl    +48 507 303 605   Pon-Sob : 8:00-16:00  


Grupa Falcon Poland FHU – GFP, powstała w 1999 roku w Tychach jako firma handlowa. Specjalizowaliśmy się w sprzedaży i dystrybucji suplementów diety i akcesoriów sportowych. Rozwój firmy oraz poszerzanie gałęzi rozwoju spowodowało nawiązanie współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami najbardziej znanych marek sportowych w Polsce i na świecie. Obecnie zajmujemy się nie tylko sportem, ale także techniką grzewczą, narzędziami, oświetleniem oraz budownictwem. Aktualnie Grupa Falcon Poland FHU w swojej ofercie sprzedażowej posiada ponad 300 marek i ponad 70 000 produktów.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie GFP posiadamy w naszych magazynach. Dostępność oferowanych produktów jest natychmiastowa. Sprzedaż internetowa odbywa się po przez własne sklepy stacjonarne,  portale aukcyjne oraz sklep internetowy www.sferasklep.pl. Prowadzimy także sprzedaż hurtową, współpracujemy z  szkołami, wojskiem, policją oraz innymi placówkami publicznymi oraz niepublicznymi. GFP prowadzi sprzedaż produktów zamawianych na indywidualne zapotrzebowanie, przetargi i zamówienia.

 

Siedziba, biura i główne magazyny GFP znajdują się w Tychach przy ulicy Przemysłowej 60.  

TAGI

  • obuwie sportowe
  • hulajnogi
  • deskorolki
  • sprzęt home fitness
  • odzież sportowa

KONTAKT

Siedziba

Grupa Falcon Poland FHU

ul. Przemysłowa 60

43-100 Tychy

 


 

01. TROCHĘ HISTORII

Grupa Falcon Poland FHU – GFP, powstała w 1999 roku w Tychach jako firma handlowa. Specjalizowaliśmy się w sprzedaży i dystrybucji suplementów diety i akcesoriów sportowych. Rozwój firmy oraz poszerzanie gałęzi rozwoju spowodowało nawiązanie współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami najbardziej znanych marek w Polsce i na świecie. Obecnie zajmujemy się nie tylko sportem, ale także techniką grzewczą, narzędziami, oświetleniem oraz budownictwem. Aktualnie Grupa Falcon Poland FHU w swojej ofercie sprzedażowej posiada ponad 300 marek i ponad 70 000 produktów.

 

02. NASZA OFERTA

    Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie GFP posiadamy w naszych magazynach. Dostępność tych  tak więc dostępność oferowanych produktów jest natychmiastowa. Sprzedaż internetowa odbywa się po przez własne sklepy stacjonarne,  portale aukcyjne oraz sklep internetowy www.sferasklep.pl. Prowadzimy także sprzedaż hurtową, współpracujemy z  szkołami, wojskiem, policją oraz innymi placówkami publicznymi oraz niepublicznymi. GFP prowadzi sprzedaż produktów zamawianych na indywidualne zapotrzebowanie, przetargi i zamówienia.

   

  • Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich firm jak Hilton Fitness, Werksan oraz Rebel Skate.
  • Zajmujemy się także importem sprzętu z Chin, Pakistanu, Indii oraz Stanów Zjednoczonych.
  • Dzięki naszej wiedzy oraz doświadczeniu świadczymy usługi negocjacyjne z dostawcami towaru z Chin, Pakistanu, Indii oraz Stanów Zjednoczonych.

 

03. NASZE CERTYFIKATY