close
loading

biuro@grupafalcon.pl    +48 507 303 605   Pon-Sob : 8:00-16:00  


Grupa Falcon Poland FHU – GFP, powstała w 1999 roku w Tychach jako firma handlowa. Specjalizowaliśmy się w sprzedaży i dystrybucji suplementów diety i akcesoriów sportowych. Rozwój firmy oraz poszerzanie gałęzi rozwoju spowodowało nawiązanie współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami najbardziej znanych marek sportowych w Polsce i na świecie. Obecnie zajmujemy się nie tylko sportem, ale także techniką grzewczą, narzędziami, oświetleniem oraz budownictwem. Aktualnie Grupa Falcon Poland FHU w swojej ofercie sprzedażowej posiada ponad 300 marek i ponad 70 000 produktów.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie GFP posiadamy w naszych magazynach. Dostępność oferowanych produktów jest natychmiastowa. Sprzedaż internetowa odbywa się po przez własne sklepy stacjonarne,  portale aukcyjne oraz sklep internetowy www.sferasklep.pl. Prowadzimy także sprzedaż hurtową, współpracujemy z  szkołami, wojskiem, policją oraz innymi placówkami publicznymi oraz niepublicznymi. GFP prowadzi sprzedaż produktów zamawianych na indywidualne zapotrzebowanie, przetargi i zamówienia.

 

Siedziba, biura i główne magazyny GFP znajdują się w Tychach przy ulicy Przemysłowej 60.  

TAGI

  • obuwie sportowe
  • hulajnogi
  • deskorolki
  • sprzęt home fitness
  • odzież sportowa

KONTAKT

Siedziba

Grupa Falcon Poland FHU

ul. Przemysłowa 60

43-100 Tychy

 


 

JAK DO NAS DOJECHAĆ ?

Siedziba naszej firmy znajduję się w Tychach, mieście położonym ok 20km od Katowic stolicy województwa Śląskiego.

 

 

DANE FIRMY:

Grupa Falcon Poland
Adres: 43-100 Tychy
ul: Przemysłowa 60
nip: 646 244 75 14

regon: 276869853

 
 

 

 

Jesteśmy do twojej dyspozycji 24h

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia korespondencji elektronicznej jak i telefonicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).