close
loading

biuro@grupafalcon.pl    +48 507 303 605   Pon-Sob : 8:00-16:00  


Grupa Falcon Poland FHU – GFP, powstała w 1999 roku w Tychach jako firma handlowa. Specjalizowaliśmy się w sprzedaży i dystrybucji suplementów diety i akcesoriów sportowych. Rozwój firmy oraz poszerzanie gałęzi rozwoju spowodowało nawiązanie współpracy z wieloma producentami i dystrybutorami najbardziej znanych marek sportowych w Polsce i na świecie. Obecnie zajmujemy się nie tylko sportem, ale także techniką grzewczą, narzędziami, oświetleniem oraz budownictwem. Aktualnie Grupa Falcon Poland FHU w swojej ofercie sprzedażowej posiada ponad 300 marek i ponad 70 000 produktów.

Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie GFP posiadamy w naszych magazynach. Dostępność oferowanych produktów jest natychmiastowa. Sprzedaż internetowa odbywa się po przez własne sklepy stacjonarne,  portale aukcyjne oraz sklep internetowy www.sferasklep.pl. Prowadzimy także sprzedaż hurtową, współpracujemy z  szkołami, wojskiem, policją oraz innymi placówkami publicznymi oraz niepublicznymi. GFP prowadzi sprzedaż produktów zamawianych na indywidualne zapotrzebowanie, przetargi i zamówienia.

 

Siedziba, biura i główne magazyny GFP znajdują się w Tychach przy ulicy Przemysłowej 60.  

TAGI

  • obuwie sportowe
  • hulajnogi
  • deskorolki
  • sprzęt home fitness
  • odzież sportowa

KONTAKT

Siedziba

Grupa Falcon Poland FHU

ul. Przemysłowa 60

43-100 Tychy

 


 

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Poznaj naszą firmę

 

Kładziemy nacisk na lojalność, fachowość i rzetelną współpracę.

 

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Klient
To on jest u nas na pierwszym miejscu. Nie ma sytuacji bez wyjścia, każdego klienta traktujemy indywidualnie i staramy się zaspokoić jego zapotrzebowania w 100%

98% klientów poleca naszą firmę

98

Doświadczenie

Dzięki długiej obecności na rynku zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w naszej branży.

Istniejemy już od 1999 roku

100

Opinia

Każda opinia jest dla nas ważna, dzięki temu poleca nas 98% naszych klientów.

Tylko 2% niezadowolonych klientów

2

Rebel Skate

Rebel Skate

Hulajnogi oraz łyżworolki marki Rebel Skate cechują bardzo duża wytrzymałość, dbałość o styl i design oraz wygodę użytkowania. Marka freestyle zarówno dla najmłodszych jak i nieco starszych.

Hilton Fitness

Hilton Fitness

Profesjonalny sprzęt marki Hilton Fitness stanowi podstawę każdego dobrego klubu Fitness oraz Siłowni. Design oraz jakość wykonania zapewni długoletnie użytkowanie.

Werksan

Werksan

Werksan marka której nikomu nie trzeba przedstawiać. Największy producent profesjonalnego sprzętu z certyfikatem IWF.

Sprzedaż detal - hurt

Sprzedaż detal - hurt

Grupa Falcon Poland FHU istnieje od 1999 roku. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową asortymentu w dziedzinach tj: sportowej i turystycznej, elektronicznej, oświetlenie i wyposażenie, narzędzia i budownictwo, hydraulika i armatura oraz technika grzewcza. Zależy nam na długotrwałej i jak najlepszej współpracy z naszymi kontrahentami. Nasz asortyment można zobaczyć i zakupić na ponad 1600 m2 magazynów i sklepie w Tychach przy ul. przemysłowej 60

Doradztwo

Doradztwo

Posiadamy również dział zajmujący się sprzedażą i doradztwem  z zakresu hydrauliki, armatury oraz techniki grzewczej. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów.

Negocjacje

Negocjacje

Negocjujemy warunki handlowe z dostawcami z całego świata dla naszych klientów.

Import

Import

Zajmujemy się importem towaru z Chin, Pakistanu, Indii oraz Stanów Zjednoczonych

Dystrybucja

Dystrybucja

Zajmujemy się dystrybucją takich firm jak Hilton Fitness, Rebel Skate oraz Werksan.

 

TYM SIĘ ZAJMUJEMY

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY